Gry  »  Aktualności  »  Forza Motorsport 4 - screeny z dodatku IGN Pack
Forza Motorsport 4

Forza Motorsport 4 - screeny z dodatku IGN Pack

2011-12-04 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Symulator, Xbox 360, Forza, Xbox Live, Forza Motorsport 4
Grudniowy IGN Pack do Forzy Motorsport 4 zadebiutuje w Xbox Live już za dwa dni. Gracze, którzy jeszcze nie wiedzą, czy warto będzie pobrać rozszerzenie mogą się zapoznać z nowymi screenami opublikowanymi przez studio Turn 10.
Twórcy gry przy okazji zapowiedzi pokazali zwiastun dodatku, na którym widać wszystkie auta z rozszerzenia. Część graczy lubi jednak się przyjrzeć z bliska nowościom, dlatego wypuszczono obrazki prezentujące nowe samochody. Na screenach możemy podziwiać wszystkie dziesięć pojazdów, które umilą grudniowe wypady na wirtualny tor.
Przypomnijmy, że IGN Pack zadebiutuje 6 grudnia, czyli w Mikołajki. Rozszerzenie będzie oferowało 10 samochodów za cenę 560 punktów MS. Turn 10 wspomniało również o planowanym na styczeń dodatku, który również wprowadzi nowe pojazdy do gry. Niestety nie zdradzono jeszcze szczegółów rozszerzenia. Prawdopodobnie zostaną one podane dopiero po premierze IGN Pack.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Forza Motorsport 4 - screeny z dodatku IGN Pack

ARON
Forza Motorsport 4 - screeny z dodatku IGN Pack
ARON 2011-12-09 16:04
Sama gra jest super, tak samo, jak niesamowity i oryginalny jest Ford SVT F150 Raptor, ale po jaką cholerę w grze z asfaltowymi torami taki pickup, tym bardziej, że jak się wyjedzie poza trasę, to auto zwalnia? Przypomina mi to trochę historię z Dodgem Ram 1500 HEMI w Gran Turismo...