Gry  »  Aktualności  »  Forza Horizon zadebiutowała w Polsce
Forza Horizon

Forza Horizon zadebiutowała w Polsce

2012-10-27 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Xbox 360, Forza, Xbox Live, Forza Horizon
Forza Horizon zgodnie z planem zadebiutowała wczoraj na polskim rynku. Dzięki temu fani serii mogą się już cieszyć nowa produkcją. Pierwsze recenzje gry wskazują, że twórcy nowej Forzy wykonali kawał dobrej roboty i mamy do czynienia z dopracowaną i zajmującą produkcją.
Za produkcję odpowiadał zespół Playground Games, który korzystał ze wsparcia Turn 10. W efekcie powstałą wyjątkowa gra oferująca zupełnie odmienne podejście do tematu względem poprzedniczek. Otwarty świat, pomysłowe zawody i wirtualny festiwal motoryzacyjny zapewnią nam sporo zabawy. W naszym kraju Forza Horizon zadebiutowała w pełnej polskiej wersji językowej.
Osoby nie przekonane do nowej Forzy mogą ją wypróbować za pośrednictwem dema znajdującego się w usłudze Xbox Live. Pozwala ono na sprawdzenie kilku samochodów podczas ciekawych zawodów. Zadbano też o możliwość podróżowania po wirtualnym Kolorado. Forza Horizon prezentuje się wyśmienicie i choć nie jest symulatorem to docenią ją wszyscy gracze. Model jazdy pozytywnie zaskakuje, a całość została idealnie zbalansowana między samochodową encyklopedią i zręcznościową zabawą.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valhalla jeździ na Silverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Horizon zadebiutowała w Polsce