Gry  »  Aktualności  »  Forza Horizon 4 - zmienne pory roku w wirtualnej Wielkiej Brytanii
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 - zmienne pory roku w wirtualnej Wielkiej Brytanii

2018-06-11 - J. Kruczek     Tagi: Xbox One, Samochodówki, Komputer PC, Forza Horizon, Forza Horizon 4
Forza Horizon 4 zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami została zaprezentowana podczas konferencji Microsoftu w czasie targów E3. I wygląda na to, że trzecia odsłona serii już w październiku straci tytuł najlepszej zręcznościowej samochodówki.
 
Wydawałoby się, że ciężko wprowadzić rewolucję do gatunku gier samochodowych. Tym bardziej, że Forza Horizon 3 zdawała się mieć wszystko czego potrzeba. Tymczasem na E3 pokazano, że Forza Horizon 4 może coś zrobić lepiej. Tym razem trafimy na drogi Wielkiej Brytanii, a na rozgrywkę wielki wpływ będzie mieć zmiana pór roku.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
W czasie gry pory roku będą się zmieniały wywołując potężny wpływ na wirtualny świat. Efekty możecie zobaczyć na materiałach opublikowanych w czasie konferencji. Kolejną nowością będzie to, że na drogach znajdą się prawdziwi gracze. Cała społeczność będzie się mogła bawić razem. I tu trzeba podkreślić, że zmiany pór roku będą następowały w tych samych momentach u każdego gracza na świecie.
 
Oficjalna premiera Forzy Horizon 4 nastąpi dokładnie 2 października 2018 roku. Tytuł trafi na PC oraz Xbox One. Tego samego dnia zostanie też udostępniony w usłudze Xbox Game Pass.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Horizon 4 - zmienne pory roku w wirtualnej Wielkiej Brytanii