Gry  »  Aktualności  »  Forza Horizon 4 - domy i personalizacja avatarów
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 - domy i personalizacja avatarów

2018-07-12 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, Forza Horizon 4, Forza Horizon, Samochodówki, Xbox One
Przedstawiciele studia Playground Games wzięli udział w streamie dzięki czemu poznaliśmy kilka nowych informacji o grze Forza Horizon 4. Zapowiada się naprawdę rozbudowana produkcja wynosząca na nowy poziom gry samochodowe z otwartymi światami.
 
Twórcy zapowiedzieli, że w grze pojawią się domy. Gracze otrzymają możliwość wprowadzenia się do dwunastu nieruchomości, a każda z nich zaoferuje odmienne bonusy. Początkowo będą to trywialne rzeczy, ale z czasem pojawią się dodatki wspomagające gracza w wyścigach.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
Domy mają pełnić rolę baz, w których gracz będzie mógł gromadzić oraz modyfikować posiadane maszyny. Kolejną nowością w serii będzie dość bogata personalizacja avatara. Postać gracza wybierzemy spośród 14 przygotowanych postaci. Następnie za pomocą przeszło 500 wdzianek i akcesoriów będziemy mogli nadać bohaterowi tożsamość. A wśród strojów maja się pojawić naprawdę szalone przebrania.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
Forza Horizon 4 zadebiutuje na rynku 2 października. Twórcy szykują jeszcze wiele niespodzianek. Jak zapowiadają kolejne informacje będą zdradzać w cyklicznych streamach. Kolejny ma mieć miejsce za tydzień.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Horizon 4 - domy i personalizacja avatarów