Gry  »  Aktualności  »  Fiat Abarth Powerplay Extreme - komputer stworzony do gier
Fiat Abarth Powerplay Extreme

Fiat Abarth Powerplay Extreme - komputer stworzony do gier

2008-11-14 - J. Kruczek     Tagi: Abarth, Intel, Komputer PC
Jeżeli w twoich żyłach płynie benzyna, auto jest ważniejsze od dziewczyny, a zamiast wygodnego fotela na środku pokoju stoi plątanina rurek z kierownicą, to Intel z marką Abarth stworzyli coś dla Ciebie. Fiat Abarth Powerplay Extreme, komputer spod znaku skorpiona.

Fiat Abarth Powerplay Extreme został stworzony przez włoska firmę Brain Technology Spa. Włosi zaprojektowali specjalną agresywną obudowę, a jako serce maszyny wykorzystali procesor Intel Core i7 Extreme, będący najmocniejszym microprocesorem, jaki dotąd wytworzył Intel. Założenie przy tworzeniu Fiat Abarth Powerplay Extreme było jedno. Zbudować mocny komputer przeznaczony dla graczy a następnie wyżyłować go do granic możliwości. Zadanie było o tyle trudniejsze, że rynek gier jest najbardziej wymagającą branżą komputerową a sami gracze nie są łatwą grupą do zaspokojenia. Abarth i Intel łączą siły w celu zorganizowania cyklu imprez pod hasłem "Intel Friday Night Game" (Piątkowa noc Intela z grami). W ramach Electronic Sports League drużyny graczy z ponad 30 krajów będą rywalizować w turniejach w najlepsze gry komputerowe dostępne na rynku.

Włoska firma nie opublikowała informacji odnośnie ceny i planu dystrybucji komputera sygnowanego logami jednego z najsławniejszych tunerów świata. Abarth od lat jest związany z rasowaniem samochodów marki Fiat a od tego roku ponownie zagościł na rynku, jako samodzielna marka samochodowa.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fiat Abarth Powerplay Extreme - komputer stworzony do gier