Gry  »  Aktualności  »  E3 2019 bez nowego Need for Speed! EA nie planuje pokazu gry
Need for Speed

E3 2019 bez nowego Need for Speed! EA nie planuje pokazu gry

2019-06-01 - J. Kruczek     Tagi: EA Games, Need for Speed, NFS
Najnowsza odsłona serii Need for Speed zadebiutuje na rynku w tym roku. Niestety jeżeli liczyliście na prezentację w czasie zbliżających się targów E3 to mamy złą wiadomość. NFSa zabraknie na tegorocznej imprezie.

Ben Walke z EA opublikował wpis informujący o braku planów na czerwcową prezentację gry. Jak zdradził twórcy chcą przygotować tytuł godny uczczenia 25-lecia serii. A tym samym nie chcą tracić czasu na marketing i działania promocyjne nim gra zostanie ukończona. W zasadzie takie podejście dewelopera zasługuje na uznanie, ale z drugiej strony brak w połowie roku jakiegokolwiek materiału może martwić. W końcu nowy Need for Speed ma zadebiutować jeszcze w 2019 roku.
Need for SpeedNeed for Speed
Walke zdradził też, że twórcy skupiają się na esencji serii. Samochody i ich personalizacją będą najważniejsze, ale w grze znajdziemy też wszystko to co gracze cenili najbardziej w poszczególnych odsłonach cyklu. Piękne słowa, ale przy kilku ostatnich odsłonach serii zapowiedzi też były piękne. Zawiodło niestety wykonanie i ostateczny brak zrozumienia tego co w samochodówkach jest najważniejsze.
Need for SpeedNeed for Speed

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - Porsche Taycan Turbo S w zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

E3 2019 bez nowego Need for Speed! EA nie planuje pokazu gry