Gry  »  Aktualności  »  Dziś premiera Spintires: MudRunner, symulatora jazdy off-roadowej
Spintires: MudRunner

Dziś premiera Spintires: MudRunner, symulatora jazdy off-roadowej

2017-10-31 - A.Biernacki     Tagi: Spintires, Spintires: MudRunner, Symulator, Komputer PC
Dziś do sklepów trafiła gra Spintires: MudRunner. Nowa wersja popularnego symulatora jazdy po bezdrożach pojawiła się w wersji na PC oraz - po raz pierwszy - konsole PlayStation 4 i Xbox One. Producentem jest studio Saber Interactive, światowym wydawcą - Focus Home Interactive, a polskim dystrybutorem firma CDP. Gra ukazała się w polskiej tekstowej wersji językowej.
 
Spintires to symulator pojazdów terenowych zabierający graczy na niezwykle trudne drogi i niebezpieczne tereny. Pierwsza edycja, wychwalana za niezwykle dokładne i realistyczne prowadzenie pojazdów oraz silnik fizyczny, zachwyciła ponad milion graczy na PC.
Spintires: MudRunnerSpintires: MudRunner
Spintires: MudRunner to najlepsza wersja Spintires. Dostępna na PC i po raz pierwszy na PlayStation 4 i Xbox One, oferuje wyjątkową zawartość oraz wrażenia. Sama tworzy swój własny gatunek, na nowo kreując zasady i oferując nowe wyzwania graczom, którzy szukają mocnych wrażeń.

Dzięki praktycznie fotorealistycznej grafice i niesamowitej fizyce Spintires: MudRunner pozwala ci usiąść za kierownicą najpotężniejszych pojazdów terenowych i rzuca cię w ekstremalne warunki, w których przetrwasz wyłącznie dzięki mapie, kompasowi i umiejętności prowadzenia pojazdów.
Spintires: MudRunnerSpintires: MudRunner
Dzięki licznym misjom i wyzwaniom fani pojazdów terenowych będą z radością przedzierać się przez błoto, rwące rzeki i wspinać się po stromych wzgórzach w swoich ciężarówkach 4x4 oraz specjalnych pojazdach logistycznych przystosowanych do najtrudniejszych warunków.

Zaangażowani gracze i fanatycy prowadzenia pojazdów docenią realistyczne wrażenia z jazdy, jakie zapewni im zaawansowany silnik fizyczny, wliczając w to symulację paliwa, przekazywanie napędu przez dyferencjały, symulację miękkich opon, a także realistyczne interakcje pomiędzy roślinnością, błotem i wodą a pojazdem. Gracze szukający przygody oraz otwartych przestrzeni z pewnością będą zadowoleni ze swobody oferowanej na mapach - wybierz drogę prowadzącą przez trudny teren, rzeki, lasy, bagna, góry… Natura i zagrożenia z jej strony dokładnie przetestują twoje umiejętności.
POJAZDY
Zasiądź za kierownicą 19 potężnych pojazdów terenowych, z których każdy ma inną charakterystykę i osprzęt. Pojazdy te zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie w najcięższych warunkach, ale to tylko narzędzia. To twoje umiejętności prowadzenia pozwolą im dotrzeć do celu.
Spintires: MudRunnerSpintires: MudRunner
EKSTREMALNE MAPY
Przemierzaj ekstremalne tereny, korzystając jedynie z mapy i kompasu! Osiągaj cele i realizuj dostawy, radząc sobie w ekstremalnych warunkach na otwartych mapach z cyklem dnia i nocy. Radź sobie z błotem, rwącymi rzekami i innymi przeszkodami, które dzięki silnikowi napędzającemu grę w realistyczny sposób reagują na masę i ruchy pojazdu.
Spintires: MudRunnerSpintires: MudRunner
FIZYKA I GRAFIKA
Spintires: MudRunner ma całkowicie zmienioną grafikę i zaawansowany silnik fizyczny, a także liczne usprawnienia: nową roślinność i interakcje z błotem, ulepszony system blokowania dyferencjału, lepszą symulację miękkich opon, usprawnioną fizykę wody i znacznie więcej. Otoczenie i twój pojazd ciągle na siebie oddziałują, nagradzając dobre manewry i karząc za wszelkie potknięcia.

TRYB WIELOOSOBOWY / WSPÓŁPRACA
Graj w Spintires: MudRunner z maksymalnie 3 innymi graczami w trybie sieciowej współpracy i razem osiągajcie cele. Wyciągaj znajomych z rwących rzek, wypychaj ich z błota lub pomagajcie sobie, gdy któryś z was nie może złapać przyczepności. Zapiszcie swoje postępy i kontynuujcie rozgrywkę w dowolnym momencie dzięki wprowadzeniu zapisów wieloosobowych! Grajcie zespołowo, aby osiągnąć cel, lub ruszaj w dzicz samotnie i wypełniaj misje!

MODY
Pobieraj mody przez Warsztat Steam na PC i ciesz się ciągle zmieniającymi się wrażeniami z jazdy terenowej. Możliwe będzie dzielenie się i pobieranie nowej zawartości tworzonej przez członków społeczności Spintires. Dostępne są nowe mapy i pojazdy, które jeszcze bardziej rozbudowują grę.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Lincoln Continental w wersji 80th Anniversary Coach Door Edition


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Dziś premiera Spintires: MudRunner, symulatora jazdy off-roadowej