Gry  »  Aktualności  »  Drugi oficjalny dodatek do Farming Simulator 17 a w nim 38 nowych maszyn!
Farming Simulator 17

Drugi oficjalny dodatek do Farming Simulator 17 a w nim 38 nowych maszyn!

2018-03-13 - A.Biernacki     Tagi: Farming Simulator, Farming Simulator 17, Komputer PC, Symulator
GIANTS Software nie zwalnia tempa - uniwersum Farming Simulator 17 wciąż się rozszerza. Dziś swoją premierę ma drugi dodatek do gry, która sprzedała się w Polsce w ponad 120 000 egzemplarzy. Na graczy będzie czekało wiele nowych maszyn oraz tutoriale jak tworzyć własne modyfikacje. Dystrybutorem gry jest CDP.
Farming Simulator 17Farming Simulator 17
Farming Simulator od lat gwarantuje najbardziej realistyczne i piękne wizualnie przeżycia na rynku symulatorów rolniczych. Ogromne uniwersum FS powiększy się o kolejne 38 maszyn z 10 nowych firm. Nowe traktory, kombajny i owijarki do bel i wiele innych urządzeń, które pomogą sprawniej zarządzać i rozbudowywać farmę. Wsród nowości znajdzie się „największy traktor rolniczy świata” Big Bud i wiele innych maszyn i urządzeń od takich firm jak KUHN, AGRISEM, BEDNAR, Seed Hawk, oraz nowe maszyny od firmy ROPA, takie jak ROPA Tiger 6 kombajn do zbierania buraków cukrowych czy ROPA Keiler 2 kombajn do ziemniaków.​
Farming Simulator 17Farming Simulator 17
Wydawcy są niezwykle otwarci na społeczność graczy - do tej pory powstało ponad 1000 modów, które niesamowicie urozmaicają rozgrywkę. By jeszcze bardziej otworzyć świat gry na fanów - w dodatku gracze otrzymają także dwa tutoriale jak tworzyć własny content oraz serie video tutoriali, dzięki którym będą mogli udoskonalać swój warsztat.  
Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek Drugi będzie dostępny na PC - do uruchomienia wymaga podstawowej wersji gry Farming Simulator 17 lub Farming Simulator 17 Edycja Platynowa.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Porsche 718 T - debiut nowej wersji modelu


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Drugi oficjalny dodatek do Farming Simulator 17 a w nim 38 nowych maszyn!