Gry  »  Aktualności  »  Dirt Rally 2 w 2019 roku? Codemasters pracuje nad nową grą
Dirt Rally

Dirt Rally 2 w 2019 roku? Codemasters pracuje nad nową grą

2018-08-09 - J. Kruczek     Tagi: Dirt Rally 2, Codemasters, Dirt Rally, Komputer PC, Playstation 4, Xbox One
Dirt Rally 2 prawdopodobnie zadebiutuje w 2019 roku. Taka plotka pojawiła się w sieci po pewnej publikacji pilota rajdowego, Phila Millsa.

Doświadczony zawodnik opublikował na swoim Facebooku informację o udziale w sesji nagraniowej opisu do nowej gry rajdowej. Jak to określił we wpisie tytuł jest najbliższą prawdziwemu życiu rzeczą z jaką miał kontakt. Według pilota produkcja zostanie zapowiedziana w przeciągu najbliższych sześciu tygodni, a jej premiera będzie mieć miejsce początkiem 2019 roku.
Dirt RallyDirt Rally
Wpis szybko zniknął, ale w sieci nic nie ginie. I tak widzimy na fotografii z publikacji wnętrze studia Codemasters. W tym samym miejscu parę lat temu kwestie  nagrywał Paul Coleman do innej odsłony serii Dirt. Możliwe, że nie chodzi o Dirt Rally 2, a o Dirt 5. Jednak kwestia realizmu wskazuje raczej na tę pierwszą opcję. Czekamy więc z niecierpliwością na oficjalną zapowiedź nowego projektu.
Dirt RallyDirt Rally
Dirt RallyDirt Rally

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Dirt Rally 2 w 2019 roku? Codemasters pracuje nad nową grą

Dirt Rally 2 w 2019 roku? Codemasters pracuje nad nową grą
Beton 2018-08-11 08:55
Richard Burns Rally to nadal najbliższa realnemu życiu gra rajdowa (moderzy wciąż ulepszają fizykę i jest naprawdę blisko) tylko widać po niej lata. Dirt Rally jest naprawdę ładne, choć nie tak trudne jak RBR. Prawdziwe symulatory jednak nie zbiją kokosów i będą jakieś kompromisy. Tak czy inaczej zostaje poczekać :-D