Gry  »  Aktualności  »  Demo Forza Motorsport 4 zadebiutuje przed premierą gry
Forza Motorsport 4

Demo Forza Motorsport 4 zadebiutuje przed premierą gry

2011-09-21 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Symulator, Xbox 360, Forza, Xbox Live, Forza Motorsport 4
Forza Motorsport 4 otrzyma wersję demonstracyjną. Turn 10 zdradziło datę premiery dema, które trafi do usługi Xbox Live już 3 października, czyli na niespełna dwa tygodnie przed premierą pełnej wersji gry. Ten czas pozwoli na przetestowanie nowości znajdujących się w nowej Forzie.
Niestety nie ujawniono, jakiej trasy i samochodów możemy się spodziewać w wersji demonstracyjnej. Zapewne już niedługo poznamy szczegóły próbki. Najważniejsze jednak, ze wszyscy niezdecydowani gracze będą mogli sprawdzić, czy Forza Motorsport 4 jest warta zakupu. Bardzo prawdopodobne, że demo pozwoli nam na sprawdzenie obsługi Kinecta, co będzie jedną z największych nowości w nowej odsłonie serii.
Forza Motorsport 4 zadebiutuje na rynku 11 października i będzie jedną z najciekawszych propozycji na konsolę Microsoftu w tym roku. Gracze otrzymają dostęp do przeszło 500 samochodów, które opatrzono w nową fizykę opracowaną ze specjalistami z Pirelli. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę dema, które pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z grą.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Demo Forza Motorsport 4 zadebiutuje przed premierą gry