Gry  »  Sprzęt do grania  »  DUALSHOCK®3 do Playstation 3 dostępny w Europie.
DUALSHOCK®3 do Playstation 3

DUALSHOCK®3 do Playstation 3 dostępny w Europie.

2008-07-01 - J. Kruczek     Tagi: Playstation3, Gamepad
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza, że bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK 3 do PLAYSTATION 3 będzie dostępny w Europie od 2 lipca 2008 roku. Długo wyczekiwany kontroler bezprzewodowy z funkcją wibracji złoży w ręcej graczy prawdziwie czułą moc gry, wstrząsając po swej letniej premierze doświadczeniami graczy. To nie wygląd, ale wrażenie z trzymania w dłoniach czyni z DUALSHOCK 3 najlepszy wybór dla wszystkich graczy. DUALSHOCK 3 wnosi sporo mocy w istniejące i przyszłe tytuły na PS3, a jego funkcja wibracji daje jeszcze bardziej interaktywną grę w gry wydane zarówno dawno, jak teraz i w przyszłości, wspierające funkcję wibracji. DUALSHOCK zachowuje też wysoce precyzyjne i czułe aspekty wykrywania ruchu, które przysporzyły popularności bezprzewodowemu kontrolerowi SIXAXIS. David Reeves, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment Europe, powiedział, "Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc potwierdzić, że na początku lipca na obszarze SCEE pojawi się DUALSHOCK 3. Mamy nadzieję, że zwiększy on naszym fanom frajdę z gry w miarę, jak będziemy rozwijać PS3, jego oprogramowanie i akcesoria.”
Prawie wszystkie przyszłe tytuły na PS3 będą wspierać bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK 3, który już teraz jest kompatybilny z wieloma istniejącymi grami na PS3 (wymagane jest uaktualnienie oprogramowania systemowego do wersji 1.94 lub późniejszej). Zmierz się z mrożącą krew w żyłach wojną z obcymi w Resistance: Fall of Man, trzymaj się mocno, rwąc przez ulice Gran Turismo 5 Prologue i poczuj dreszcz poszukiwacza skarbów w Uncharted: Drake’s Fortune - swych ulubionych grach na PS3, których jeszcze nigdy nie doświadczyłeś w taki sposób.

Sprawiając, że gra stanie się jeszcze bardziej wciągająca, intuicyjna i realistyczna, bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK 3 to jedyny kontroler wykorzystujący technologię Bluetooth, łączący funkcję wibracji z cechami bezprzewodowego kontrolera SIXAXIS, najlepszy wybór dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać grę na PS3.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gymkhana 10 - popisy Kena Blocka w 5 miejscach


źródło: www.pl.playstation.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DUALSHOCK®3 do Playstation 3 dostępny w Europie.