Gry  »  Aktualności  »  Czas uwolnić orkę! premiera Farming Simulator 19 - 20 listopada!
Farming Simulator 19

Czas uwolnić orkę! premiera Farming Simulator 19 - 20 listopada!

2018-09-21 - A.Biernacki     Tagi: Symulator, Komputer PC, Playstation 4, Farming Simulator, Xbox One, Farming Simulator 19
Najpopularniejszy symulator na świecie powraca w nowej odsłonie, z nowym silnikiem, nowymi możliwościami, ale ze starą ambicją dostarczania fanom najlepszej gry rolniczej w historii. Nowy trailer pokazuje próbkę tego, co czeka graczy 20 listopada tego roku. Dystrybutorem gry jest CDP.
 
Na fanów gatunku będą czekały najbardziej realistyczne i piękne wizualnie przeżycia, dzięki nowemu silnikowi graficznemu, który spotęguje realizm najlepszego symulatora rolniczego na rynku. Dynamiczna pogoda, poprawiona fizyka gleby, bawełna, konie, trzy zupełnie różne otwarte światy, z czego dwa będą nowością.
Farming Simulator 19Farming Simulator 19
Na mapach gracze będą mogli uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep oraz pociągów. Towary można sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać gospodarstwo. To wszystko będą mogli robić zarówno samemu jak i z przyjaciółmi - online.

Nowy wygląd i mapy to nie jedyne nowości, które pojawią się w Farming Simulator 19. Ulepszona mapa Południowej Ameryki, nowe pojazdy, zwierzęta (w tym konie),  zboża i nowe aktywności.

Farminguj jak nigdy dotąd!

Farming Simulator 19 będzie dostępny na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC/Mac.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Czas uwolnić orkę! premiera Farming Simulator 19 - 20 listopada!