Gry  »  Aktualności  »  Criterion Games przejmuje pieczę nad serią Need for Speed
Need for Speed: Most Wanted

Criterion Games przejmuje pieczę nad serią Need for Speed

Studio Criterion Games zyskało wielką sławę dzięki serii Burnout. Kolejne odsłony stawały się coraz popularniejsze, aż rewelacyjny Paradise zdeklasował rywali. Taki obrót sprawy spowodował powierzenie studiu produkcji gry z Need for Speed
Niedługo na rynek trafi kolejna odsłona tworzona przez Criterion, a to nie koniec niespodzianek. Hot Pursuit okazał się hitem i wszystko wskazuje na podobną popularność Most Wanted. Wiceprezes Criterion pochwalił się, że takie wyniki zaowocowały nowym kontraktem dla firmy. Deweloper będzie oficjalnie odpowiedzialny za przyszłość serii i jej nadzór.
Criterion Games zapowiedział koniec niestabilnej epoki Need for Speed. Nie będzie już corocznych odsłon o poziomie gier z komórek. Seria ma nabrać nowego wymiaru i piecza sprawowana przez jeden zespół ma nadać odpowiednią jakość. Ostatnie lata były bardzo ciężkie dla serii i teraz jest szansa na powrót na szczyt. Każda kolejna odsłona ma oferować ewolucję pomysłów i wciągające podłoże fabularne. To nie koniec niespodzianek. Electronic Arts najwyraźniej chce się wzmocnić na rynku samochodówek nie tylko serią Need for Speed. Przedstawiciele Criterion zapowiadają, że już myślą nad kolejną odsłoną Burnout, a seria nabierze w przyszłości na znaczeniu. Zapowiadają się tłuste lata dla fanów rasowych samochodówek.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SnowRunner - zwiastun symulatora


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Criterion Games przejmuje pieczę nad serią Need for Speed