Gry  »  Aktualności  »  Codemasters wykupiło twórców Project CARS
Project CARS

Codemasters wykupiło twórców Project CARS

Codemasters poinformowało o zakupie studia Slightly Mad Studios, czyli dewelopera odpowiedzialnego za tworzenie Project CARS. Brytyjska firma zdecydowała się na wykupienie konkurencyjnego studia w celu stworzenia globalnego lidera w gatunku gier wyścigowych.

Zakup Slightly Mad Studios oznacza, że Codemasters stało się właścicielem wszystkich marek należących do wykupionego studia. Tym samym pod skrzydła "Mistrzów Kodu" trafiło Project CARS czy niezapowiedziana jeszcze gra na bazie hollywoodzkiego hitu.
Project CARSProject CARS
Co ważne studia mają zachować swoją strukturę i nie będą sobie wchodziły w drogę przy kolejnych produkcjach. Za to będą się dzieliły technologiami co może zaowocować jeszcze lepszymi produkcjami. Codemasters wyłożyło na zakup Slightly Mad Studios kwotę 30 milionów dolarów. Kwota ta może wzrosnąć do nawet 67,9 mln dolarów w zależności od zysków operacyjnych Slightly Mad Studios. Deweloper obecnie pracuje nad mobilnym Project CARS GO, egranizacją jednego z kinowych hitów oraz prawdopodobnie nad trzecią odsłoną serii Porject CARS.
Project CARSProject CARS
Project CARSProject CARSProject CARSProject CARS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SnowRunner - zwiastun symulatora


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Codemasters wykupiło twórców Project CARS