Gry  »  Aktualności  »  Car Mechanic Simulator 2018 odbił się od dna. Przeszło 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy
Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018 odbił się od dna. Przeszło 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy

2017-09-25 - J. Kruczek     Tagi: Car Mechanic Simulator 2018, Komputer PC, Symulator
Car Mechanic Simulator 2018 zaliczył fatalny start z wieloma problemami, ale na szczęście twórcy z pomocą graczy pokonali przeciwności i gra wygląda już tak, jak powinna. Dziś poinformowano, że poprawki przyniosły efekty i tytuł trafił do przeszło 200 tysięcy graczy.

Taka sprzedaż jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę początkowe problemy. Co więcej oceny graczy z ostatniego miesiąca są głównie pozytywne, a więc widać, że twórcy ze studia Red Dot Games naprawili sporo problemów. Ciągle nie jest idealnie, ale gra dostarcza już w większości przyjemność, a nie frustrację.
Car Mechanic Simulator 2018Car Mechanic Simulator 2018
Twórcy skomentowali też całą premierę i problemy. Przyznali się do skopania ostatniego procesu produkcji, czyli testów. Car Mechanic Simulator 2018 był ciągle rozbudowywany, aby był najobszerniejsza grą z cyklu. Testy wewnętrzne nie wychwyciły problemów, ponieważ deweloper sprawdzał działanie poszczególnych modułów, ale nie przeprowadził testów całości. W efekcie nie wiedział, że tak wiele elementów ze sobą wejdzie w kolizję podczas ogólnej zabawy. Na koniec twórcy podziękowali fanom, którzy pozwolili im przetrwać. Jak sami mówią mają wielki dług wobec graczy. Inny deweloper po wypuszczeniu takiego bubla prawdopodobnie by zbankrutował.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Car Mechanic Simulator 2018 odbił się od dna. Przeszło 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy