Gry  »  Aktualności  »  Bus Simulator 18 - Twój autobus. Twoja droga. Twój rozkład jazdy. Dziś premiera!
Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 - Twój autobus. Twoja droga. Twój rozkład jazdy. Dziś premiera!

2018-06-13 - A.Biernacki     Tagi: Bus Simulator, Bus Simulator 18, Komputer PC, Symulator
Kto w dzieciństwie nie chciał zostać kierowcą autobusu? Teraz mamy ku temu świetną okazję! Usiądź za kierownicą autobusu i rozwijaj swoje własne przedsiębiorstwo w Bus Simulator 18! W środku gracze znajdą wyjątkowe DLC w postaci oficjalnych malowań trzech polskich miast: Poznania, Warszawy i Wrocławia!
 
Twórcy Bus Simulator 18 postawili na realizm, dostarczając graczom rozrywkę możliwe zbliżoną rzeczywistości. W grze znajdziemy 8, świetnie oddanych autobusów, takich marek jak MAN, IVECO, MERCEDES - BENZ czy SATRA. Każdy z pojazdów został odwzorowany z niezwykłym pietyzmem i dbałością o detale -kabina kierowcy, tapicerka, fizyka ruchu, reakcja kierowcy i pasażerów na gwałtowne hamowania - wszystkie te szczegóły znajdziecie w tym najnowszym symulatorze autobusów. Nawet najwięksi fanatycy transportu miejskiego będą pod wrażeniem tej gry.
Bus Simulator 18Bus Simulator 18
Twórcy zadbali o to, by praca kierowcy zdecydowanie nie była monotonna. W grze znajduje się 12 zupełnie odmiennych dzielnic i rejonów, każdy wzorowany na prawdziwych dzielnicach miast. Wyjedziemy nie tylko na kilkupasmowe główne arterie miast, ale także na wąskie uliczki, w których manewrowanie będzie nie lada wyzwaniem!

Dystrybutor gry. CDP, postarał się także o coś specjalnego dla polskich graczy. Będą to oficjalne barwy i oznakowania - MPK Poznań, MPK Wrocław i ZTM Warszawa. Pozostaje jedynie wsiąść za kierownicę i jechać!

Bus Simulator 18 to nie tylko jazda autobusem. To przede wszystkim gra strategiczna, w której naszym zadaniem będzie rozwijanie swojej firmy transportowej. Do naszych zadań będzie należał zakup autobusów, wyznaczanie tras linii, zatrudnianie kierowców, a przede wszystkim zarabianie pieniędzy i dbanie o reputacji, która będzie kluczowa dla rozwoju firmy. Czynnik ten będzie zależał od wielu rzeczy -punktualności, komfortu jazdy, traktowania pasażerów czy zadbania pojazdów.
Na trasie gracze staną przed wieloma losowymi zmiennymi, które sprawią, że żaden kurs nie będzie taki sam. Z nowości znajdą tu:
* zmienne warunki pogodowe.
* zmienne pory dnia i nocy.
* korki, wypadki na drodze, objazdy.
* interakcję z pasażerami.
* różnych pasażerów, takich jak: gapowicze, awanturujący się pasażerowie i niepełnosprawni.

Bus Simulator 18 będzie dostępny na PC. Premiera 13 czerwca. Wydawca gry jest firma astragon, a polskim dystybutorem CDP.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Bus Simulator 18 - Twój autobus. Twoja droga. Twój rozkład jazdy. Dziś premiera!

Bus Simulator 18 - Twój autobus. Twoja droga. Twój rozkład jazdy. Dziś premiera!
ZUO 2018-06-22 18:15
Rozkład jazdy to w tej grze nie istnieje.