Gry  »  Aktualności  »  American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 wzbogacone o patcha 1.34
American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2

American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 wzbogacone o patcha 1.34

American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 wzbogaciły się o nowego patcha oznaczonego jako 1.34. Czeskie studio SCS Software wprowadziło nieco poprawek do symulatorów oraz dodało nową ciężarówkę i naczepy.
 
Patch 1.34 jest już dostępny i ucieszy graczy kilkoma elementami. Osoby podróżujące po wirtualnych drogach Europy mogą sięgnąć po nową ciężarówkę. MAN TGX Euro 6 zadebiutował w grze z trzema wariantami nadwozia oraz sześcioma wersjami podwozia, w tym w wersji 8x4. Twórcy podkreślają, że tworzenie auta było dość wyboiste bowiem w trakcie prac na rynek trafiły dwie nowe wersje maszyny. To wymagało rozpoczęcia wielu prac nad modelami od nowa. Aktualizacja wprowadza też poprawki w strefach czasowych Obwodu Kaliningradzkiego i Rosji. Zmodyfikowano też nieco projekt mapy.
American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2
Posiadacze American Truck Simulator będą się cieszyli nowymi naczepami do przewozu drewna. Rozbudowano także drogę stanową OR-140 prowadzącą teraz do stanu Nevada. Zmienił się również projekt miasta Tonopah. Patch 1.34 jest już dostępny na Steamie. Gracze nie korzystający z tej platformy otrzymają łatkę za kilka dni.
American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 wzbogacone o patcha 1.34