Gry  »  Aktualności  »  Alfa Romeo MiTo do wygrania w turnieju Forza Motorsport 4
Forza Motorsport 4

Alfa Romeo MiTo do wygrania w turnieju Forza Motorsport 4

2011-10-10 - J. Kruczek     Tagi: Alfa Romeo, Alfa Romeo Mi.To, Samochodówki, Xbox 360, Forza, Xbox Live, Forza Motorsport 4
Microsoft przygotował specjalną niespodziankę dla graczy, którzy zakupią Forzę Motorsport 4. Właściciele gry będą mogli wziąć udział w specjalnym turnieju, w którym główną nagrodą będzie Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition.
Trzeba przyznać, że Microsoft się postarał i równocześnie wpisał się w historię polskiego rynku gier. Do tej pory żaden wydawca nie przygotował samochodu dla graczy na naszym rynku. W turnieju wezmą udział gracze, którzy zarejestrują się pod adresem http://www.microsoft.com/poland/xbox/forza/ i dołączą do zgłoszenia dowód zakupu gry. Zgłoszenia będą przyjmowane między 14 października a 31 grudnia.
W styczniu 2012 roku rozpoczną się zawody w ramach usługi Xbox Live, które wyłonią 16 najlepszych graczy. Finaliści zostaną zaproszeni do Warszawy, gdzie 11 lutego zostanie rozegrany finałowy turniej. Zwycięzca wróci do domu Alfą Romeo MiTo w specjalnej wersji Forza Motorsport Edition, która będzie się wyróżniała od serii specjalnym oklejeniem. Pod maską znajdziemy silnik 1.4 MultiAir 16V 105 KM Distinctive S&S. Przypomnijmy, że Forza Motorsport 4 zadebiutuje na rynku właśnie 14 października.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Alfa Romeo MiTo do wygrania w turnieju Forza Motorsport 4