Gry  »  Aktualności  »  17 maja ruszą beta testy Onrush
Onrush

17 maja ruszą beta testy Onrush

2018-05-10 - A.Biernacki     Tagi: OnRush, Playstation 4, Samochodówki, Xbox One
Codemasters, Koch Media oraz Techland - wydawca gry Onrush w Polsce - potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
Beta zapozna graczy z podstawami Onrusha. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer. Dostępny podczas testów tryb "Superstar Practice" oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną.
OnrushOnrush
Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake - ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek "Rush" wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, "Rush" napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają "Rush") i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).
OnrushOnrush
Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w "Superstar Practice" jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję Onrush. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.
OnrushOnrushOnrushOnrush

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Ram 2500 Power Wagon prezentuje możliwości terenowe


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

17 maja ruszą beta testy Onrush